VideoShow Pro - Video Editor

Video Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 8.99
  • Boyut 113,4 MB
  • Version 3.8.5
  • Dil Türkçe
  • Firma EnjoyMobi Video Editor
Videolarınızın yeni halini keşfetmek için VideoShow Pro mobil uygulamasını keşfedin.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek kullanabileceğiniz VideoShow Pro mobil uygulaması sayesinde videolarınız artık yepyeni bir görünüm kazanıyor. 

VideoShow'un tüm dünyada 60 milyon kullanıcısı vardır ve IOS uygulama piyasasında 1 numaralı video düzenleyicisidir. Çok kısa bir süre önce VideoShow, sizi muhteşem bir fotoğrafçı yapmak için Google'ın en iyi video düzenleyicisi listesine dâhil edilmiştir. Yani uygulama kendi kalitesini her an kanıtlamıştır. 

Uygulamayı kullanırken hiç bir şekilde reklam ile karşılaşmazsınız böylelikle özel video çalışmanız sevimsiz reklamlar ile bölünmez. VideoShow, size mükemmel bir video düzenleme deneyimi kazanırmaktadır. Minimum düzeydeki işlemlerle, fotoğraflar ve videolar kullanarak müthiş videolar yapabilirsiniz. 

Tek bir video, çeşitli ifadeler içermektedir. Kendinizi video, fotoğraf, metin, müzik, insan sesi, filtre etkileri ve daha bir çok özelliği kullanarak istediğiniz her şeyle ifade edebilirsiniz. VideoShow Pro mobil uygulaması bu özelliklerin her birini size sunmaktadır. Sadece videolar da değil, fotoğraflarınız ile kendi zevkinize göre de videolar hazırlayabilirsiniz. Bunların her biri sizin elinizdedir. 

VideoShow Pro - Video Editor indir
DİĞER SÜRÜMLER